KONST / Litografier / Grafiskt blad 13252308
nr 1325 2308
Jan Rufelt
(f. 1956), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Fullmoon". Signerad, numrerad EA 1/10. Oramat löst blad. Motivet: ca 18x25 cm
Jan Rufelt, svensk bildkonstnär född 1956.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 11 maj 2020
kl 20:51:02
100 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)